چگونه میتوانیم با طراحی تراکت بر مخاطب هدف ، اثر گذار باشیم؟

Social strategy-pana

دلایل زیادی برای استفاده از طراحی تراکت وجود دارد ، خواه شما بخواهید یک رویداد را تبلیغ کنید یا آگاهی از نام تجاری را برای تجارت جدید خود ایجاد کنید یا هر چیز دیگری روشهای مختلفی برای این کار وجود دارد . از روش دهان به دهان گرفته تا کمپین های تبلیغاتی و یا کمپین های چاپی ( مانند روزنامه و مجلات ) با این حال به نظر می رسد برخی از این روش های تبلیغاتی چالش واقعی برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ است . استفاده از برخی روشهای اثبات شده توسط بزرگترین برند های تجاری و همچنین تحقیقات وسیعی در حوضه تبلیغات ، استفاده از این شکل تبلیغات ( طراحی تراکت ) به اثبات همین موضوع می پردازد

ما ( تیم کافه طرح ) برای کمک به شما در طراحی تراکت های تبلیغاتی چشم نواز که خدمت مورد نظر شما را انجام  دهند این نکات را گردآوری کرده ایم . امیدواریم  با مطالعه و رعایت نکات گفته شده موفق به طراحی تراکت جذاب و خلاقانه ای بشوید

تیم کافه طرح ارائه دهنده خدمات مشاوره ای و طراحی انواع تراکت های تبلیغاتی از طراحی تا چاپ و طراح انواع قالب برای شبکه های اجتماعی ( اینستاگرام و تلگرام )

آیا بایدبه طراحی تراکت های تبلیغاتی جذاب روی آورد؟

تراکت و بسیاری از انواع دیگر  موارد چاپی از دهه ها پیش وجود داشته اند حال سؤالی که ایجاد می شود میتوان پرسید که آیا هنوز هم مرتبط هستند ؟ و یا آیا شما یک تراکت تبلیغاتی طراحی می کنید ؟پاسخ بله است!!

در حالی که فناوری دیجیتال مطمئناٌ دنیا  را غافلگیر کرده و اکنون یک روش اصلی بازاریابی به شمار می آید تراکت ها و سایر روش های چاپی ( کارت ویزیت ، بروشور و پوستر ) هنوزهم میتوانند مؤثر باشند که با توجه به دلایل و نکاتی که مورد بحث است میتوان این موضوع را اثبات کرد .

ابتدا می توانید تراکت مربوط به یک رویداد که در آینده روی خواهد داد را به سایر افراد جامعه یا مخاطبان هدفتان برسانید که این به شما فرصتی مناسب را برای ارتقا عملکرد میدهد .

دوم اینکه ، مردم هنوز هم در مکان های مختلف به تراکت ها توجه می کنند . آویز تراکت های تبلیغاتی در سالن های مترو و یا در سایر وسایل حمل و نقل عمومی و مناطقی از شهر ها میتواند برای ایجاد آگاهی مخاطبان هدفتان برای تبلیغ شما بسیار مفید باشد .

دلیل سوم که به اثبات موضوع گفته شده می پردازد این است که از تراکت ها میتوان به صورت دیجیتالی نیز استفاده کرد . بسته ای از تراکت ها را چاپ کنید و سپس به عنوان تصویر بارگیری کنید و در شبکه های اجتماعی، ایمیل ها ، وب سایت ها و موارد دیگر به اشتراک بگذارید .

Design thinking-pana

راهنمای استفاده بعداز مرحله طراحی تراکت

کنجکاو هستید که آیا تراکت تبلیغاتی می تواند روش خوبی برای تبلیغات شما باشد ؟ تیم کافه طرح با تهیه لیست و چندین نکته مهم بهترین روش های استفاده از تراکت ها را به همراه چند مثال عالی در اینجا گردآوری کرده است

« مناسبت ها »

اگر رویدادی در پیش دارید ایجاد و پخش تراکت میتواند تاکتیک تبلیغاتی مناسبی باشد . این رویداد میتواند یک سمینار کوچک باشد و یا افتتاحیه یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ . باید طراحی یک تراکت تبلیغاتی جذاب را در برنامه حود بگنجانید.

شما میتوانید در رویداد های مشابه ، تراکت تبلیغاتی خود را به اشتراک بگذارید . آنها را به دیوارها بچسبانید تا مردم از تبلیغات شما مطلع شوند و یا آنها را میتوانید در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا مخاطبان هدفتان از آنها اطلاع پیدا کنند . فقط مطمئن شوید که اطلاعات لازم مانند تاریخ ، مکان و … را در آن گنجانیده اید تا کسی که تراکت های شما را می بیند دقیقا بداند چه موقع چه رویدادی رخ می دهد.

Cancelled event-bro

«محصولات و خدمات»

آیا شما در حال تبلیغ یک محصول و یا راه اندازی یک خدمات جدید هستید؟ و میخواهید اطلاعات آن را به اشتراک بگذارید ؟ یک تراکت تبلیغاتی می تواند یک روش عالی برای انجام این کار باشد . با ایجاد و به اشتراک گذاری تراکت ، ویژه نامه های هفتگی یا روزانه خود را به اشتراک بگذارید . میتوانید آنها را در فروشگاه یا رستوران به نمایش بگذارید و یا آنها را به صورت دستی به مشتریان عرضه کنید تا آنها درنزد خود نگه داری کنند .

Product tour-pana

«فروش یا تخفیف »

قصد فروشی بزرگ یا تخفیفات شگفت انگیزی برای مغاره خود دارید ؟ یک تراکت تبلیغاتی که به صورتی خلاقانه طراحی شده روشی ایده آل برای تبلیغ این تخفیف برگ یا فروش نیم سال شما می باشد . فقط کافی است تراکت ها را در جای مناسب از صندوق خود نگه دارید و هر باری که شخصی برای خرید آمد آنها را در کیسه های خریدش قرار دهید تا آنها را واردبه بازگشت کنید و یا اینکه میوانید یک  حراج آنلاین و میزبان انحصاری داشته باید و آن را در وب سایت و یا شبکه های اجتماعی و یا کمپین های اینترنتی و سایر سیستم عامل های آنلاین تبلیغ کنید . 

Discount-pana

علل خیرخواهانه

به عنوان یک شرکت خیریه که از رویدادی  خیر خواهانه پشتیبانی میکنید میتوانید از یک روش عالی برای تبلیغ کار خیرخواهانه خود از یک  طراحی تراکت زیبا و خلاقانه استفاده کنید . به نمایش گذاشتن آن میتواند مشاغل یا سازمان هایی را به یک امر خیر خواهانه دعوت کنید که یا کمک خواهند کرد یا میزبان جمع آوری پول می باشند .

Charity market-pana

آگاهی از برند

تراکت ها میتوانند برای آگاهی مخاطبان هدفتان از برند تجاری شما عالی باشند و به افراد جامعه هدفتان ای امکان را می هند که با تجارت یا خدمات و یا محصول شما آشنا بشوند . شما میتوانید با کمک گرفتن از یک طراح خلاق ( کافه طرح ) به طراحی تراکت از نوع خلاقانه کمک کنید و آن را با به اشتراک کذاشتن در شبکه های اجتماعی و یا به صورت دستی با افراد جامعه  و یا سایر روش های تبلیغاتی به چشم حداکثری مخاطبان هدفتان برسانید .

میتوانید نام کسب و کار خودتان را با حروف بزرگ ، یک بخش درباره خدمات و یا توضیح محصول اختصاص دهید و همچنین با اضافه کردن آدرس سایت ویا آدرس مکان فیزیکی کمک به رشد کسب و کارتان کنید و با نمایش آنچه ارائه می دهید همراه با استفاده از برخی تصاویر با کیفیت نظر مشتری بالقوه جدید را به خود جلب کنید .

About us page-pana